NİŞANLIK

Nişanlığınız göz kamaştırmalı. Size özel olmalı, kişiliğinizi yansıtmalı ve o gece herkesi büyülemeli. Evliliğe doğru atılan bu ilk adımda, size en uygun nişanlık seçimi için Lal Moda'nın tecrübesinden yararlanın.


Lal Moda, Güzellik Aynanız...

ABİYE

Görünmek Ya da Fark Edilmek! Klasik bir ifadeyle giyinmek, sanattır derler. Bir anda seçilebilmenin, milyonlar içinde öne çıkabilmenin keyfini yaşatır size. Sonra bir dokunuştur aslında giyinmek. İpek yumuşaklığında, kadife parlaklığında rengarenk hissedilmektir.

Görünmek değil, fark edilmek istiyorsanız, Lal Moda’da bekleniyorsunuz.


ABİYE SEÇİMİ

Abiye kıyafetler düğünlerde, nişanlarda, kına gecelerinde, mezuniyet, özel gecelerde tercih edilen ve dikkat çekmesi istenen bir elbise türüdür. Abiye dikmek gelinlik veya bir elbise dikmekten daha zordur. Dikiminde yapılacak en ufak bir hata bile dikkat çeker, abiyeyi bozar. Bu nedenle abiyeyi bu işi gerçekten iyi bilen profesyonel kişilere diktirmek gerekir. Herkes şifon ya da ipek gibi hassas kumaşları dikemez. Bu kumaşlar çok özen ve tecrübe isteyen dikilmesi zaman alan kumaşlardır.

Moda evimize geldiğinizde beğendiğiniz abiyeler üzerinden tavsiylerde bulunulur size ve giyeceğiniz mekana en uygun olan abiye seçilir. Seçilen abiye doğrultusunda renk kumaş işleme taş vs. örnekleri size gösterilir beraber bir seçim yapılır. Modele göre 2 yada 3 prova yapılır. İlk prova astar provasıdır. Astar provasında yaka açıklığı elbisenin darlığı ayarlanır. Diğer provalardada model şekillenir bütün detaylar size gösterildikten sonra dikime geçilir. Abiyeniz istediğiniz tarihte teslim edilir.

Abiye giyiminde en önemli şey vücut tipinize göre bir elbise seçmektir. En ünlü modacının elinden çıkmış bir elbise bile olsa vücut tipinize uygun değilse üzerinizde şık durmayacaktır. Abiye elbiselerinde en süslü, en parlak, en taşlı, en pahalı değil doğru bir seçim sizi gecenin en şık bayanı yapacaktır.

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!